ראיון עם ענת אסף, מנהלת משאבי האנוש של התאגיד, על מדיניות החברה בהעסקת אמהות והורים בכלל:

"הארגון מאפשר גמישות רבה, גם לגברים וגם לנשים בלי קשר למין, אלא לפי הצרכים שלהם, ואחת הצורות הוא גמישות בשעות העבודה. ספציפית מיקרוסופט מודדים תוצאות בלבד, ולכן כל עוד העובדים מספיקים את התוצאות, יש להם מידה רבה של חופש. כל עובד ועובדת מנהלים את המשימות לפי שיקול הדעת שלהם. הגמישות קיימת לכולם, אנחנו חושבים שלאפשר רק לנשים לצאת מוקדם לילדים, זה לא שוויוני כלפי הגברים, צריך לאפשר גם להם. ולכן אין לנו משרות  לאמהות או לאבות. אין כאן אפליה מתקנת או גישה הפוכה . מי שמתאים לתפקיד יכול להתקבל. אגב, אנחנו מדברים כרגע על הורים אבל הורות זו לא סיבה יחידה לעזוב את העבודה מוקדם, יש אנשים שיש להם תחביבים, ספורט למשל.

"אפשר לתת דוגמאות – עובדות שיוצאות פעמיים בשבוע מוקדם לילדים, יכול להיות גם יותר. חלקן כדי להגיע לתוצאות וליעדים שלהן, צריכות להשלים את המשימות שלהן בשעות שנוחות להן. כמעט לכולם יש מחשבים ניידים וחיבור מהבית. באותה מידה עובדים רבים עובדים יום עבודה מהבית. יש כאלו שזה לא מתאים להם, ויש כאלו שזה לא מתאים לתפקיד שלהם"…. המשך בקישור הזה באמהות אובדות!

בחודשים הקרובים אעסוק במדיניות שוק התעסוקה כלפי הורים עובדים. יש לכם רעיונות, מידע, או רצון להתראיין? פנו אלי! באמצעות שליחת מייל כאן מימין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *