קיבלתי במייל, בדקתי בלא רלבנטי, לצערי רלבנטי מאוד.

שלום לכולם. אודה לכם אם תפיצו את הפניה של משפחתנו לרשימות התפוצה שלכם.
היום התבשרנו שמחלת הלוקמיה, בה לקתה בתנו סיון (היום בת כשלוש) בגיל 4 חודשים (2006) וממנה חשבנו שהחלימה לאחר טיפולים קשים, חזרה לקנן בדמה. ועומדת בפנינו תקופה לא פשוטה ששיאה תהיה, ככל הנראה, השתלת מח עצם, בתקווה שיימצא תורם מתאים (עד היום לא נמצא).
סיון מטופלת בבית החולים שניידר בפתח תקווה, וכחלק מהטיפולים מקבלת באופן שוטף עירוי של טסיות דם (טרומבוציטים) על מנת לאפשר למנגנון קרישת הדם שלה לתפקד.
בבנק הדם בבילינסון, המספק לילדים חולי הסרטן את מנות הדם הללו, קיים מחסור מתמיד בתורמים, והדבר עשוי להביא לכך שסיון ושאר הילדים שאתה, ייאלצו להמתין זמן רב מדי לקבלת עירויי הדם הנדרשים, באופן שעשוי לסכן אותם.
אנו מבקשים מכל מי שיכול וכשיר לכך לתרום טסיות דם בבנק הדם בבילינסון. מדובר בתרומת דם הנמשכת כשעה וחצי, ובמהלכה תורם האדם רק את טסיות הדם, ולא מנת דם מלאה כמו בתרומת דם רגילה. אין לזה קשר לתרומת מח עצם ומדובר בעצם בתרומת דם לכל דבר, רק ממושכת יותר אך גם מחלישה פחות מתרומה רגילה.
כדי לתרום יש ליצור קשר עם חנה מבנק הדם בטלפון: 050-8762423 (משעה 08:00 עד 20:00) או 03-9377023.
אפשר להגיד שרוצים לתרום עבור סיון ינאי, אבל כמובן שהמנות יגיעו באופן שווה לכל הילדים הזקוקים להן. זכרו: התרומה טובה גם לביטוח אישי עבור התורם.
לא ניתן לתרום עבור סיון במקומות אחרים. חניה חינם לתורמים ואף אפשרות להסעה על חשבון בנק הדם למי שזקוק.

בנוסף, וללא קשר לנ"ל, סיון צפויה להיזקק גם לתרומת מח עצם, ועדיין אין לה תורם מתאים. ב-21/1/2009 צפוי להתקיים מבצע של עזר מציון לאיסוף דגימות דם לאיתור תורמי מח עצם פוטנציאליים עבור ילד חולה. אנא עשו מאמץ להגיע לתחנות האיסוף כפי שיפורסמו בהמשך החודש ולהוסיף את עצמכם למאגר תורמי מח העצם העולמי. אולי משם תבוא הישועה גם לסיון וילדים אחרים במצבה.
תמונות עדכניות מהמאבק לחיים של סיון ועדכונים על מצבה ניתן לראות ב-www.babysivan.com
בתודה מראש,
משפחת ינאי, גני תקווה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *