הנה דרך להוריד אדם משפיות דעתו, אף שספק אם הייתה שם ממילא. בשעה האחרונה אני מפנטזת על ניסור הרגל הימנית, ממש מתחת לברך.

 

נמלים. זו תחושה של נמלים שהולכות בתוך הגבס, על הרגל שלי. הגבס הדוק, אין שום אביזר שיכול להקל על ההצקה הטורדנית, התחושה של זחל מדגדג, מגרד, בלי פוסק, כן, ככה, אפשר להוציא אדם מפאקינג דעתו. זו תחושה שהן מהלכות ממש מתחת לעור, ואת זחילתן אני מרגישה טוב טוב, כל פסיעה.

אני מנסה להבין אם יש לכל זה משמעות. ואם כן, איפה היא. היום בצהריים גיליתי שלערוץ 10 יש תוכנית מיסטיקה, שבה מארחים פאנל של ידעונים ואלו עונים לציבור הצמא לתשובות. הייתה שם מתקשרת עם נשמות צדיקים (כך הוצגה על ידי המנחה, גלית נחום), שדמתה באופן חשוד לזמרת שרית חדד, והפריט היחיד שהבדיל ביניהן היו משקפי זהב בארוקיות בקישוטים שעוטרו בהם. למטלפנת אחת שביקשה להתייעץ בבעיות פרנסה היא המליצה לרכוש שתי אבנים מחנויות מיסטיקה. אחת האבנים נקראה : "אבן זהב שוטים".

תודה, ערוץ 10, אתם בידור מעולה.

 

אחר הצהריים דידיתי למכבי פארם. סניף מכוער ומוזנח בהרצליה. בקומה השניה של בניין כעור, הממתינים בתור במסדרון, לוקחים מספר ומחכים להיכנס לכוך שהוא בית המרקחת. בישיבה על הכסאות כמעט התחלקתי בגלל הקביים, וזקן שישב בשורה מאחור העיר בקול רם ומבודח, "זה לא בלט כאן".

 

9 תגובות

  1. טיפ מאודטה: דחפי את הפיה הצרה של שואב אבק לתוך הקצה של הגבס והפעילי. היא גם שאלה איזה רופא והוא אמר שזה לא מסוכן

  2. נהוג, לפחות היה פעם, לגרד עם מסרגה. כזאת של שתי מסרגות – ארוכה וישרה, לא קצרה כמו של סריגה במסרגה אחת. ועכשיו לכי תמצאי מסרגה בכלל….

  3. לחלוטין. קראתי את זה פעם בספר טיפים שהיא הוציאה. זה אמור להקל מאוד. שוב: לדחוף את הפיה הצרה של השואב אבק, זאת שמשתמשים בה כדי לנקות בפינות, לרווח בין הגבס לעור ולהפעיל כרגיל. ואז לכתוב פוסט או תגובה שמספרת אם זה באמת, כפי שאודטה כותבת, "א-מחייה". בהצלחה

  4. חחח, חייב להודות שהזקן הצחיק אותי, מה – את לא יודעת שזה לא בלט שם, ריקי? חחחח נקרעתי
    משקפי זהב בארוקיות, יופי, נהיה נהדר כאן, דבורית רואה סדרות ריאליטי, את רואה מיסטיקה בערוץ 10, מה יהיה? מי נשאר שפוי?

  5. במזג אוויר כל כך חם זה סיוט מתמשך הגבס.
    צריך להזהר עם המסרגות מפני שבלי לשים לב את עלולה לפצוע את העור. שואב אבק ישאב את האוויר מהרגל ולא יתן אוויר, אולי אפשר להשחיל לשם קצת קוביות קרח נמסות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *